Yazılım | Örnek Uygulamalar | Destek | İletişim

 

LOGGER tarafından toplanan verileri canlı olarak izlemek amacıyla gerçekçi öğeler kullanan bir görsel ve işitsel kontrol paneli oluşturmak amacıyla geliştirilmiştir...

Detaylı bilgi...

 

LOGGER tarafından toplanan verileri bir windows uygulaması yardımıyla gerçekçi görsel ve işitsel öğeler kullanarak bir panel üzerinde canlı olarak izlemek amacıyla VIEWMAGIC yazılımı geliştirilmiştir. VIEWMAGIC endriyel izleme amacıyla tasarlanmış güvenilir bir mini-SCADA arayüzü olarak düşünmek mümkündür.

VIEWMAGIC kullanılarak LOGGER'ın topladığı veriler için kolayla bir göresel-işitsel arayüz oluşturulabilir. 40'dan fazla görsel arayüz bileşeni eklenmiştir. Bu bileşenler, kolaylıkla düzenlenebilir, renkleri, şekilleri ve boyutları ayarlanabilir. Gerekli olduğu durumlarda birden fazla ekran tasarlanabilir ve ekranlar arasında navigasyonlar oluşturulabilir. Ekranlar tüm tesis için, veya birim tesis (ünite, grup) başına düzenlenebilir. Panel boyutu ve konumu kolaylıkla ayarlanabilir.

VIEWMAGIC yardımıyla, aynı konfigürasyona sahip birden fazla uzak uçtaki bilgiler, merkez tarafından aynı görsel panel yardımıyla izlenebilir.